drive up
Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
ХаркiвКиївЛьвівОдеса

Прокат авто з водієм в Україні

Якщо вас цікавить прокат авто з водієм, звертайтеся в компанію DriveUp. Ви отримаєте якісну послугу за хорошою ціною. Розповімо, чим приваблива така оренда.

Особливості та переваги прокату авто з водієм

Одним з корисних сервісів є прокат машини. Підібрати легковий транспортний засіб можна до будь-якої ситуації. Оренда авто з водієм в Україні — це дуже зручна послуга в багатьох випадках. Клієнт знає заздалегідь, яке авто і коли він отримає для тимчасової експлуатації. Він може проводити час з користю під час пересування, адже руки у нього вільні. Він не перебуває за кермом сам. Клієнт витрачає такі хвилини на свої справи: переговори по телефону, підготовку до зустрічі, читання документів або відпочинок. Для зайнятих людей це дуже важливо. Якщо людина перебуває у діловому відрядженні, то вільного часу у неї мало. Довіряючи управління машиною водієві, вона звільняє себе від зайвого клопоту.

Важливо й те, що місцева людина за кермом — це добре знання доріг і особливостей населеного пункту. Професійний водій відмінно орієнтується на місцевості, уникає пробок і гарантує безпечне пересування. Клієнту такий підхід збереже нерви і час.

Замовник не несе відповідальність за орендовану машину. Якщо ж ви наймаєте транспорт без водія, то на вас будуть накладені зобов’язання щодо її збереження. Орендуючи автомобіль разом з персоналом компанії, ви звільняєте себе від зайвого клопоту. Прокат авто з водієм особливо зручний для людей, які не мають водійського посвідчення.

Ще ситуації для оренди машини з персоналом:

 • ділові поїздки менеджерів вищої ланки, посадових осіб, делегацій;
 • авто для весільних кортежів;
 • подорожі та екскурсії;
 • трансфери з аеропорту;
 • підвезення гостей на заходи.

Відмінність послуги оренди від замовлення таксі:

 1. Якщо орендувати автомобіль з водієм, то оплата буде не за кілометри, а за домовленістю. У договорі, що складається, прописано зобов’язання і визначено необхідний час (погодинна, подобова або інша оплата).
 2. Автомобіль подається чистим і повністю готовим до використання клієнтом.
 3. Водій присвячує себе орендарю на зазначений час і не відволікається на інші замовлення.

Головні плюси машини, орендованої разом з персоналом, — це можливість звільнити себе від необхідності орієнтуватися в місті, що забезпечить чітке планування часу. Якщо транспорт орендується на тривалий термін, то клієнтові не треба регулярно його викликати. Водій перебуває в зазначених місцях і очікує замовника.

Умови оренди

Договірні умови визначаються заздалегідь. Вони залежать від специфіки і мети експлуатації машини. У договорі перераховуються базові пункти: ціна, час, відповідальність сторін. Всі нюанси обговорюються на цьому етапі. Наприклад, якщо ви припускаєте, що поїздка може затягнутися й оренду треба буде продовжити, то це необхідно вказати. Період оренди має бути чітко визначено.

Кому підходить оренда авто з водієм

Практика показує, що найчастіше послугою користуються наступні групи замовників:

  • люди без водійського посвідчення;
  • клієнти, які бажають звільнити особистий час.

Переваги співпраці з нашою компанією

Наша компанія DriveUp надає послуги з оренди авто з водієм в Україні. Ми надаємо можливість клієнтам вибирати транспорт будь-якого класу: люкс, бізнес, економ. Автомобіль можна замовити на будь-який час. Він буде поданий за вказаною адресою точно в строк. У нас передбачені різні тарифи, в тому числі і без обмеженого пробігу. Договір оренди оформляється протягом 15 хвилин. Ви можете найняти машину без застави, що дозволить вам заощадити.