drive up
Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
ХаркiвКиївЛьвівОдеса

Прокат авто в Києві

Фільтри Сбросить всё
Місто
Всього

Взяти напрокат транспортний засіб можна з водієм і без. Розглянемо, як орендувати машину, щоб управляти нею самостійно.

Оренда авто в Києві без водія

Машина напрокат від перевіреної компанії — це надійно, безпечно і недорого. Можливе отримання послуги без застави. У Києві та інших великих містах без особистого автомобіля пересуватися важко. Багато людей купують собі машини і вважають за краще користуватися таксі. Але це не так зручно, як здається на перший погляд. Більш практично і зручно використовувати всі плюси особистого транспорту. Компанія DriveUp пропонує послуги з оренди авто в Києві. Скористатися цією пропозицією може кожен. Реально взяти машину напрокат на кілька днів, тижнів або місяців. Така послуга особливо актуальна для людей, у яких є права, але немає особистого транспортного засобу.

Попит на прокат збільшується в сезон відпусток. Якщо ви переміщується самостійно, то можете побувати там, де хочете. Ступінь комфорту також зростає. Орендувати машину зручно і людям, часто бувають у відрядженнях. Автомобіль також може виручити, якщо вам необхідно терміново доставити посилку адресату.

Прокат зручний і вигідний, якщо розглядати питання економії фінансів. Орендар не витрачає свій час і гроші на ремонт і підтримання машини в порядку. Такий підхід до справи влаштовує багатьох. Тому послуга прокату авто в Києві користується високим попитом. Що стосується дорогих машин, то їх беруть в оренду, щоб підкреслити свій статус. Підняти престиж за допомогою шикарного автомобіля класу люкс дуже легко. Деякі замовники бажають просто протестувати конкретну марку, щоб зрозуміти її плюси і мінуси.

Машина в оренду в Києві без водія привертає тих, хто любить безмежну свободу пересування. Якщо ви відмовляєтеся від його допомоги, то можете користуватися машиною в будь-який момент. При ненормований дні такий варіант дуже зручний. Адже ви можете розпоряджатися часом і транспортним засобом, коли забажаєте. Авто на прокат в Києві з водієм обходиться дорожче, ніж без нього. Навіщо витрачати більше, якщо ви самі чудово вмієте управляти машиною?

Від чого залежить ціна оренди

Вартість прокату авто в Києві залежить від наступних факторів:

 • кількість необхідних днів (чим їх більше, тим нижче ціна одного дня);
 • клас автомобіля;
 • додаткових опцій.

Якщо ви бажаєте взяти машину в оренду в Києві, послуга обійдеться недорого. Відносно постійних клієнтів діє система знижок. Наша компанія застосовує прозорі і гнучкі тарифи.

Оренда авто в Києві без застави

Практика використання застави стандартна для багатьох організацій, що здійснюють прокат свого транспорту. Це дає можливість їм отримувати страховий внесок, який здатний покрити збитки в багатьох випадках. Застава також є гарантією того, що клієнт буде дбайливо поводитися з машиною. Запорукою можуть служити документи або певна сума.

Наша компанія пропонує авто в оренду в Києві без застави (послуга Super Top Cover з повним страхуванням). Вона можлива, якщо термін прокату перевищує три дні. Клієнт при цьому повинен сплатити додаткову послугу повного страхування. Вартість розраховується менеджером індивідуально. Також замовник залишає мінімальну гарантійну суму. Вона варіюється від 100 до 200 USD і залежить від класу автомобіля.

Важливі моменти:

 • Якщо клієнт взяв машину в оренду в Києві, то він зобов'язаний повернути її назад з повним баком і в чистому вигляді.
 • Якщо за період прокату клієнт порушував правила дорожнього руху і отримав штрафи, то відповідальність за це лежить на ньому.

Як взяти машину в оренду в Києві

Щоб забронювати транспорт, виберіть потрібну вам машину на сайті. Далі поставте бронь, вказавши дату та місто. Ви також можете скористатися допомогою менеджера компанії. Для прокату необхідно пройти перевірку документів на відповідність віку і стажу водіння. Перелік конкретної документації для отримання машини не вказано в законодавстві. За замовчуванням від громадянина приймають такі види документів:

 • паспорт для ідентифікації громадянина;
 • посвідчення водія людини, який планує управляти машиною.

Після цього залишиться тільки почекати підтвердження броні.

Які оформляються документи:

 • орендний договір;
 • акт прийому і передачі машини, в якому прописують її стан, пробіг і рівень палива.

Нюанси прокату машини

За договором транспортний засіб надається замовнику чистим і з повним баком. В такому ж вигляді він повинний бути доставлений назад орендодавцю.

Далі клієнт оплачує вартість прокату авто в Києві і залишає заставу. Компанія приймає до оплати кредитні карти і готівку. Після оформлення документів клієнту видаються ключі, автомобіль і технічний паспорт.

Коли здійснюється повернення транспортного засобу, менеджер проводить його огляд. Якщо пошкоджень не виявлено, то застава повертається клієнту.

Яку машину можна орендувати в Києві

В такому величезному місті як Київ автомобілі напрокат користуються високим попитом. Оренда машини в Києві — це послуга, що відрізняється різноманітністю класів і цін. В автопарку є транспорт класу економ, бізнес, преміум. Напрокат можна взяти позашляховик і мінівен.

Компанія DriveUp пропонує автомобілі будь-якого класу. Якщо вас цікавить певна марка і характеристики, менеджер підбере потрібний варіант.

Додаткові послуги

 • подача автомобіля в будь-який час доби;
 • дитяче автокрісло;
 • GPS навігатор;
 • відеореєстратор;
 • WI-FI роутер для авто;
 • замовлення додаткового водія.

Переваги прокату машин в Києві від компанії DriveUp

Ми маємо в своєму розпорядженні великий автопарк легкових авто. Вони присутні у всіх великих містах країни. Вік кожної машини не перевищує 5 років. Всі автомобілі проходять ТО в призначені терміни. Наші фахівці регулярно оглядають автомобілі. В автопарку компанії присутні тільки машини з автоматичною коробкою передач.

Кожен замовник отримує справний і доглянутий транспортний засіб. З нами оренда машини в Києві обійдеться недорого. Служба підтримки нашої компанії працює цілодобово. Представництва функціонують в Одесі та Львові. Компанія DriveUp індивідуально вирішує завдання кожного клієнта.