drive up
Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
ХаркiвКиївЛьвівОдеса

Прокат авто в Одесі

Фільтри Сбросить всё
Місто
Всього

Оренда авто в Одесі без водія

Купівля авто — це дороге задоволення, дозволити яке може не кожен. В такому випадку на допомогу приходить оренда автомобіля без водія. Дана послуга користується великою популярністю в Одесі, оскільки вона має велику кількість переваг.

Найчастіше до послуги авто на прокат в Одесі вдаються водії, які не мають доступу до особистого транспорту в силу різних обставин. Часто машина береться для підняття власного статусу, красивих фотографій або весілля. Особливою популярністю вона користується серед тих, хто залишився без засобу пересування через його поломку або продаж, і громадян, які перебувають в іншому місті через відрядження. Рідше машина береться для поїздок на природу і в заміський будинок.

Одна з головних переваг машини на прокат в Одесі — це невелика вартість оренди. Авто з водієм коштуватиме в кілька разів дорожче, ніж без нього. До всього іншого, відсутність шофера дозволяє користувачеві самостійно встановлювати швидкісний режим і вибирати найбільш зручний маршрут, що підвищує оперативність переміщення.

Ще одним плюсом є велика різноманітність моделей авто. Компанія пропонує користувачам авто як економ, так і преміум класу. Водій може вибрати транспорт, який вписувався в його бюджет, або влаштувати тест-драйв машини, про яку давно мріяв. Всі наявні автомобілі знаходяться в прекрасному стані, тому клієнту не потрібно додатково сплачувати ремонтні роботи, досить внести плату за час оренди.

Важливо відзначити, що для оформлення договору оренди необхідний тільки паспорт і водійські права. А сам процес займає менше 30 хвилин. При цьому всі машини, представлені в автопрокаті в Одесі, застраховані по КАСКО і ОСАГО.

Від чого залежить ціна оренди

Компанія встановлює лояльні ціни на прокат авто, що робить дану послугу доступною для більшості водіїв. Вартість оренди формується на основі наступних критеріїв:

  • Кількість днів, протягом яких буде використовуватися машина. Відповідно, чим більший термін експлуатації, тим нижче вартість одного дня.
  • Клас обраного автомобіля.
  • Додаткових послуг.

Оренда авто в Одесі без застави

Користувач може взяти машину в оренду в Одесі, не вносячи заставу, тільки якщо він оформляє дану послугу на термін, що перевищує 3 дні. При цьому, він повинен додатково сплатити повне страхування авто. Страхування розраховує менеджер і складає від 100 до 200 USD. Важливо розуміти, що без внесення застави вартість орендної плати буде більше, так як компанія зобов'язана враховувати всі можливі ризики.

Один з найбільш вагомих плюсів такої послуги — це зняття відповідальності з водія за можливі пошкодження автомобіля. Однак, якщо будуть порушені правила дорожнього руху, то користувач самостійно відповідає за сплату штрафу.

Як взяти машину в оренду в Одесі

Автопрокат в Одесі досить розвинений, тому на ринку можна знайти машину практично для будь-яких цілей. Щоб це зробити не обов'язково відвідувати велику кількість автосалонів, наша компанія пропонує оформити оренду автомобіля онлайн.

Для цього достатньо перейти у каталог нашого сайту, вибрати найбільш вподобану модель і створити заявку на оренду, вказавши місто і дати, протягом яких вона буде експлуатуватися. Наші менеджери зателефонують протягом декількох хвилин і узгодять усі деталі. Далі буде потрібно перевірити наявні документи: паспорт та посвідчення водія.

Для подальшого оформлення авто в оренду в Одесі буде потрібно відвідати наш офіс. Ми оформляємо орендний договір і складаємо акт прийому / передачі, в якому описується стан авто, рівень бензину. На завершальному етапі клієнт вносить повну суму оренди і отримує ключі і техпаспорт на авто.

Яку машину можна орендувати в Одесі

Користувач може орендувати машину в Одесі будь-якого класу: компактну, економну, средньогабаритну, стандартну або позашляховик. Найбільш популярними є економічні моделі, які призначені для міських доріг, мають хорошу маневреність і низьку витрату палива. У випадках, коли важлива швидкість і мобільність, даний вид транспорту стане кращим варіантом. Найбільш поширеними машинами економ класу є Ford Fiesta і Volkswagen Polo. Ціни на них можуть варіюватися від 20 до 40 доларів США за день.

Автомобільний ринок в Одесі досить розвинений, тому не важко підібрати необхідну модель. Якщо мета поїздки — це виїзд за місто, то найкраще підійде позашляховик, ціни на який коливаються в районі 60 доларів США за день.

Також ми пропонуємо взяти в прокат авто в Одесі більш високого класу, як на одну добу, так і на більш тривалий термін. Ціни на представницькі автомобілі починаються від 80–90 доларів США, в залежності від наявності додаткових послуг і терміну оренди.

Додаткові послуги

Наша компанія дбає про комфорт кожного клієнта, тому ми надаємо ряд додаткових послуг, завдяки яким поїздка стане ще зручніше. Компанія пропонує наступний спектр додаткових послуг з оренди машин в Одесі:

  • дитяче крісло;
  • другий шофер;
  • подача або повернення автомобіля за вказаною адресою;
  • повне страхування авто, яке діє у разі оренди без застави;
  • повернення машини в разі, якщо вона знаходиться в іншому місті.

За бажанням, клієнт може скористатися технічним ассистансом, лізингом або орендувати автомобіль з шофером. Щоб ми могли оформити дані послуги, необхідно заздалегідь їх узгодити з менеджером. Він сформує кінцеву вартість орендної плати, з урахуванням всіх обраних додаткових опцій.

Переваги прокату машин від компанії DriveUp

Наша компанія пропонує оформити оренду авто в Одесі за найвигіднішими умовами, які підійдуть навіть клієнтам з мінімальним бюджетом. Ми гарантуємо кожному клієнту повну безпеку, так як всі авто на регулярній основі проходять технічний огляд і, при наявності несправностей, відправляються на ремонт.

На випадок виникнення будь-яких проблем або питань, у нас працює цілодобова служба підтримки. Фахівці оперативно дадуть відповідь на заявку і нададуть всю необхідну інформацію. Одна з головних переваг нашої компанії — це чесність по відношенню до клієнта. Ми не виводимо в роботу авто з ушкодженнями і не накручуємо додаткові відсотки.