drive up
Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
ХаркiвКиївЛьвівОдеса

Прокат авто в Харкові

Фільтри Сбросить всё
Місто
Всього

Оренда авто в Харкові

Вільне пересування містом і незалежність від громадського транспорту забезпечує оренда авто в Харкові без водія. Ця послуга користується популярністю серед місцевих мешканців і гостей міста. Послуга прокату виручить автомобілістів, які тимчасово залишилися без транспортного засобу або з певних причин не можуть ним скористатися. Якщо потрібно терміново їхати, а автомобіль зламався, знаходиться в сервісному центрі, або використовується іншою людиною, тоді саме час скористатися короткостроковим прокатом авто в Харкові, який на вигідних умовах надає компанія DriveUp.

Від чого залежить ціна прокату

Оренда машини в Харкові дозволяє самостійно планувати маршрут і не прив'язуватися до розкладу автобусів або часу подачі таксі. Ціна прокату залежить від терміну, на який транспортний засіб надходить у тимчасове володіння. Чим довше авто знаходиться в вашому розпорядженні, тим меншою буде ціна 1 дня. Також на підсумкову вартість послуги впливає обраний клас автомобіля, його оснащення і наявність додаткового обладнання.

Оренда авто без застави

Взяти машину в оренду в Харкові можна без застави. Дана умова діє при оформленні прокату транспортного засобу терміном від 3-х днів. У такому випадку потрібно сплачувати повне страхування. Його вартість залежить від обраного автомобіля. Всі розрахунки виконає менеджер. Гарантійна сума варіюється в діапазоні 100–200 доларів США.

Прокат машин в Харкові передбачає, що автомобіль повертається без пошкоджень кузова, лакофарбового покриття та салону в справному технічному стані з повним баком. Штрафи за порушення правил дорожнього руху сплачує клієнт. Завдяки повному страхування не буде потрібно відшкодовувати збиток за пошкоджений автомобіль. Слід враховувати, що вартість оренди буде вище.

Як взяти машину в оренду в Харкові

На сайті компанії виберіть автомобіль і забронюйте його, вказавши місто і дати (період прокату). Зв'язавшись з менеджером по телефону, можна дізнатися, які машини на прокат в Харкові вільні. Підтвердження бронювання здійснюється після перевірки документів на відповідність віку і водійського стажу.

Для отримання авто у тимчасове користування буде потрібно:

 • Підписати договір оренди і акт прийому / передачі транспортного засобу. Він включає в себе відомості про кількість бензину, що знаходиться в баку, технічний стан машини і пробіг.
 • Оплатити подобову оренду авто в Харкові і заставу (розрахунок здійснюється готівковим / безготівковим способом).

При поверненні автомобіля він уважно оглядається менеджером на наявність механічних пошкоджень. Якщо з транспортним засобом все в порядку, тоді застава повертається клієнту.

Діють такі умови прокату в залежності від класу авто:

 • Економ. Від 21 року / стаж водіння від 1 року;
 • Стандарт. Від 21 року / стаж водіння від 2 років;
 • Преміум. Від 21 року / стаж водіння від 3 років.

На водієві лежить відповідальність за збереження стану транспортного засобу в межах застави. Допускається їзда по всій території України (виняток: Донецька / Луганська область і АР Крим). Можна за добу проїжджати на машині не більше 300 км. Якщо пробіг буде перевищено, тоді зайві кілометри оплачуються окремо. Не можна передавати авто третім особам.

Яку машину можна орендувати в Харкові

В автопарку нашої компанії є великий вибір легкових авто різних марок, моделей і класів:

 • Економ;
 • Стандарт;
 • Бізнес;
 • Преміум;
 • Позашляховики;
 • Мінівени.

Пропонується короткострокова або довгострокова оренда авто в Харкові з бензиновими і дизельними моторами. Автомобілі оснащуються автоматичною КПП. Машини можуть бути обладнані дитячим кріслом, клімат-контролем, мультимедійною і навігаційною системою, а також обігрівом сидінь і іншими опціями.

Компанія пропонує повне страхування Super Top Cover. При бажанні можна скористатися технічним супроводом і лізингом. Передбачається оренда машини з водієм. Додаткові послуги включать в себе подачу / повернення авто за адресою цілодобово, навіть не в робочий час. Якщо потрібно повернути транспортний засіб, що знаходиться в іншому місті, скористайтеся послугою one way.

Переваги прокату авто в компанії DriveUp

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє пропонувати вигідні та зручні умови автопрокату в Харкові. Ми молода та амбіційна компанія, яка надає першокласний сервіс за доступними цінами. У нашому автопарку в Києві і Харкові знаходиться більше 100 сучасним автомобілів. Також відкриті офіси у Львові та Одесі. Пропоновані машини перебувають в ідеальному технічному стані, без пошкоджень кузова, мають чистий і доглянутий салон, систематично проходять планове сервісне обслуговування. Автопарк складається з авто, яким не більше 5 років. Для забезпечення максимального комфорту і зручності при управлінні транспортним засобом всі автомобілі оснащуються автоматичною трансмісією. Досвідчені менеджери надаються консультації українською, російською або англійською мовами. Передбачається цілодобова технічна підтримка, яку можна отримати в будь-який час. При потребі є можливість замовити додаткове обладнання. Оплата здійснюється готівковим / безготівковим способом. Клієнт платить тільки за те, чим користувався. Додаткові комісії і приховані платежі виключені.