drive up
Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
ХаркiвКиївЛьвівОдеса

Прокат авто у Львові

Фільтри Сбросить всё
Місто
Всього

Оренда автомобіля у Львові — це відмінний спосіб забезпечити собі комфортні умови пересування містом і за його межами. Пропозиція може бути актуальна не тільки для гостей міста, а й місцевих мешканців, які з різних причин не мають власного авто. Для тих, хто не звик пересуватися на громадському транспорті, залишитися без машини навіть на кілька днів можна порівняти хіба що з катастрофою. Щоб не випасти зі звичного робочого графіка і темпу життя в разі поломки автомобіля або робочого відрядження в інше місто скористайтеся послугами автопрокату у Львові.

Від чого залежить ціна оренди

Вартість оренди машини у Львові залежить від цілого ряду чинників: класу автомобіля, терміну прокату, додаткових послуг. Так, щоб не витрачати зайвого, варто заздалегідь визначитися з тим, на скільки днів вам буде потрібна машина і забронювати її на сайті компанії DriveUp.

Добре спланований маршрут дозволить скорегувати час оренди і не переплачувати за простій авто. Але тут слід пам'ятати про одне просте правило: чим більше термін оренди, тим вигідніше її ціна. У деяких випадках простіше оформити договір відразу на кілька діб, ніж жертвувати сном або справами, які все одно доведеться закінчувати, але іншим разом. Завдяки тому, що ціни на оренду авто у Львові в DriveUp є одними з найнижчих на ринку України, наші клієнти мають можливість використовувати прокатну машину на максимально вигідних для себе умовах.

Оренда авто у Львові без застави

На відміну від більшості конкурентів ми постійно працюємо над поліпшенням якості і доступності послуг. Далеко не кожна людина готова залишити в прокаті заставу в кілька сотень або тисяч доларів. Тому, у нас можна орендувати авто у Львові без застави.

Пропозиція Super Top Cover стає доступною за умови складання договору на термін від 3 днів. Клієнт сплачує повне страхування і залишає гарантійну суму в розмірі від 100 доларів США в залежності від класу і моделі машини.

Перевагою послуги є той факт, що ви не несете відповідальності за пошкодження, отримані транспортним засобом в процесі експлуатації. Мінусом в даному випадку стає збільшена вартість прокату.

Як взяти машину в оренду у Львові

Алгоритм оформлення прокату автомобіля у Львові включає в себе лише кілька кроків:

 • Залиште бронь із зазначенням міста та дат на нашому сайті або зв'яжіться з менеджером для отримання консультації щодо вільних ТЗ.
 • Надішліть менеджерам фотографію посвідчення водія. Дочекайтеся завершення перевірки документів на відповідність віку і стажу водіння. Отримайте підтвердження бронювання.
 • Узгодьте місце і час отримання машини. Якщо необхідно, ми готові доставити авто за вказаною вами адресою, в тому числі в неробочий час.

Передача автомобіля клієнтові здійснюється за актом, в якому фіксується рівень палива в баку, пробіг, можливі зауваження щодо технічного стану, пошкоджень кузова і т. д.

Яку машину можна орендувати у Львові

Автопарк DriveUp налічує понад 100 авто, які можна оформити в оренду у всіх великих містах України — Києві, Харкові, Одесі та Львові. Вік ТЗ не перевищує п'яти років. Весь транспорт регулярно проходить планове технічне обслуговування.

Для оренди авто у Львові подобово доступні машини економ, стандарт і бізнес-класу з автоматичною коробкою передач. Асортимент пропонованих автомобілів регулярно оновлюється. Ми уважно відстежуємо тенденції ринку і зміни в ринковому попиті. Це дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам тільки актуальні варіанти, що відповідають потребам і очікуванням замовників.

Додаткові послуги

Менеджери DriveUp вільно говорять кількома мовами — українською, російською, англійською. Це означає, що звертаючись в наш прокат машин у Львові, ви можете не турбуватися про можливі проблеми, пов'язані з мовним бар'єром. Гостям та мешканцям міста ми пропонуємо наступні послуги:

 • Дитяче крісло — для сімейних пар, які подорожують з маленькими дітьми;
 • Другий водій;
 • Послуга «Безлімітний пробіг»;
 • Послуга «Super Top Cover» — оренда без застави;
 • Подача або повернення авто за зручною для клієнта адресою;
 • Подача або повернення авто у зручний для клієнта час (24 на 7);
 • Послуга «One way» — повернення машини в іншому місті.

Уточнити щодо отримання додаткових послуг найкраще заздалегідь. У цьому випадку, у нас буде час зорієнтуватися в ситуації і запропонувати вам найкраще рішення для вашої проблеми. Так, наприклад, ми можемо передати вам автомобіль біля залізничного вокзалу або автовокзалу, і там же забрати його, коли ви будете їхати з міста.

Переваги прокату машин у Львові від компанії DriveUp

Прокат авто у Львові — це повна свобода пересування за вигідними цінами. Незважаючи на те, що компанія DriveUp працює на українському ринку відносно недавно, ми заробили репутацію надійних і відповідальних партнерів. Нашою головною перевагою є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кожному замовнику ми готові запропонувати такі умови співпраці, які будуть йому вигідні і цікаві. Будь-яке побажання клієнта буде враховано у виборі ТЗ та укладанні договору.

В числі конкурентних переваг DriveUp також варто відзначити:

 • Великий вибір машин економ і середнього класу, позашляховиків і бізнес-седанів;
 • У нас можна оформити не тільки подобовий прокат, а й довгострокову оренду на кілька тижнів і навіть місяців;
 • Усі транспортні засоби, що пропонуються в оренду, знаходяться у відмінному технічному стані.

Кращою гарантією високої якості і безпеки послуг, реалізованих компанією DriveUp, є численні позитивні відгуки наших клієнтів. Залишилися питання? Ми з радістю відповімо на них за телефоном, вказаному на нашому сайті.